29 فروردين 1400

حدیث روز

حضرت امام حسن(علیه السلام):

شما را به پرهیزگارى و ترس از خدا و ادامه تفكّر و اندیشه سفارش مىكنم، زیرا كه تفكّر و اندیشه، پدر و مادر تمام خیرات است.

 

سال تولید پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

1400

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1398

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun


به همت مرکز رشد

اولین دوره جامع کاربردی مدیریت بازاریابی برگزار می‌شود

به گزارش واحد خبر روابط‌عمومی مرکز رشد، مرکز رشد دانشگاه قم با همکاری شرکت راهبرد اقتصاد فردا دوره‌های بازاریابی را جهت ارتقاء و اصلاح صنایع تولیدی ـ تجاری استان در قالب دوره‌های جامع کاربردی مدیریت بازاریابی برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش در دوره‌های جامع کاربردی مدیریت بازاریابی مباحثی چون اصول و مفاهیم مدیریت بازاریابی، تحقیقات بازاریابی، بخش‌بندی بازار، شناسایی فرصت‌های بازار، فنون و هنر مذاکره بازاریابی، مدیریت ترویج، روش‌های قیمت‌گذاری، روان‌شناسی ارتباط با مشتری، بازاریابی اینترنتی، مدیریت کانال‌های توزیع، مدیریت صادرات و ... در دوره‌های مختلف بررسی خواهد شد.
بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، مخاطبان دوره اغلب مدیران بازاریابی و فروش شرکت‌های تولیدی و تجاری، مدیران روابط‌عمومی و تبلیغات و صاحبان مشاغل بزرگ و کوچک خواهند بود.
بر پایه اعلام شرکت راهبرد اقتصاد فردا (REFCO) مجری دوره، اساتید دوره جامع کاربردی مدیریت بازاریابی از کارشناسان برجسته و صاحبان تألیف در زمینه تجارت و بازاریابی از جمله استاد صادقی استاد رحیم اسفیدانی، حمدا... پیشرو، دکتر مرادی، ابوالفضل صادقی و ... خواهند بود.
شایان ذکر است این دوره‌ها از 21 آبان‌ماه در مرکز رشد دانشگاه قم برگزار خواهد شد و این مرکز مسئولیت صدور گواهی‌نامه برای مخاطبان را بر عهده گرفته است.

 

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی شنبه, 28 فروردين 1400 .